کريسمس مبارک!

!!!merry christmas

 

/ 20 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Solh

کانون وبلاگ نویسان ایران( پن‌لاگ) دستگیری کارگران زحمتکش شرکت واحد را شدیدا محکوم می‌کند. دولت جمهوری اسلامی ایران به جای ترتیب اثر دادن به خواسته‌های بر حق صنفی کارگران شرکت واحد و بهبود وضع اسف بار معیشتی آنان به روش همیشگی خود می‌خواهد با سرکوب و دستگیری و ارعاب کارگران اعتصاب آنها را در هم بشکند. کانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ) خواهان آزادی بی قید و شرط همه اعضای سندیکامی باشد و از همه وبلاگ نویسان تقاضا می‌کند با پخش اخبار این اعتصاب و نوشتن در باره آن در وبلاگ‌های خود از کارگران شریف شرکت واحد حمایت کنند. پن‌لاگ همچنین از همه سازمان‌های طرفدار حقوق بشر انتظار دارد با اعتراض گسترده و شدید به دولت ایران خواهان تضمین امنیت جانی اعتصابیون و خانواده‌های آنان شوند و نگذارند این اعتصاب صنفی با روش همیشگی دولت ایران یعنی کشتار و اعدام خاتمه پیدا کند. کانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ)

film haye khafan

سلام دوست عزیز ... به وبلاگ من یه سر بزن پشیمون نمی شی ... اگه با تبادل لینک موافقی خبرم کن ...

ÅH|Ð/\

بر شما هم مبارك دوست عزيز...

MagicMan

تبادل لينک خواستی بگو

لولی وش

مسیح ، ای پیامبر صلح ، جان همه مردم جهان را با عشق تعمید ده ، بگذار بدانند برای یکدل بودن و انسان بودن لزومی ندارد همه بر یک کیش باشیم و برای جشن گرفتن کریسمس در کنار همنوعانمان ، نیازی به مسیحی بودن نداریم .

Pooria

hamchenin :D MerC az Tabriket !

!D^#$

سلام!اولا که من اولين باره ميام اينجا!وما که توام مثه من شادی ای! سوما که کريسمس توام مبارک!باشد که روزی عمو نوروز و پاپانوئل با هم بيان!

دزد

به ما چه که کريسمس ميخواد مبارک باشه يا نه

(°¤* † !h@D$ †°¤*)

کريسمس خودتم مبارک گلم.مطلب پايينيت خيلی قشنگ بود شادی جون.من آپم و منتظر.خوش باشی و موفق.

nilofar

خيلی باهالی دوست من وبلگ جالبی داری. به من سر بزن خوشحال ميشم.