خلقت زن

از هنگامی که خدا مشغول خلق کردن زن بود,۶روز ميگذشت.

فرشته ای ظاهر شد و گفت:"چرا اين همه وقت صرفه اين يکی ميفرماييد؟؟"

خداوند پاسخ داد:"آيا دستور کار او را ديده ای؟؟او بايد کاملا قابل شستشوی باشد اما پلاستيکی نباشد.بايد دويست قطعه ی متحرک داشته باشد,که همگی قابل جايگزينی باشند.بايد بتواند با خوردن قهوه ی بدون شکر و غذای شب مانده کار کند.بايد دامنی داشته باشد که همزمان دو بچه را در خودش جا دهد و وقتی از جايش بلند شود ناپديد شوند.بوسه ای داشته باشد که بتواند همه ی دردها را,از زانوی خراشيده تا قلبه شکسته درمان کند.

فرشته سعی کرد جلوی خدا را بگيرد"اين همه کار برای يک روز خيلی زياد است.باشد فردا تمامش بفرماييد."

خداوند فرمود:"نميشود!چيزی نمانده تا کار خلق اين مخلوقی را که اين همه به من نزديک است,تمام کنم.از اين پس ميتواندهنگام بيماری,خودش را درمان کند و يک خانواده را با يک قرص نان سير کند.

فرشته نزديک شد و به زن دست زد:"اما ای خداوند او را خيلی نرم آفريده ای."

"بله!نرم است اما او را سخت هم آفريده ام.تصورش هم نميتوانی بکنی که تا چه حد ميتواند تحمل کند و زحمت بکشد.او قدرتی دارد که ديگر مخلوقان آن را ندارند...و آن اشک است.

فرشته پرسيد:"اشک ديگر چيست؟"

خداوند گفت:"اشک وسيله ای است برای ابراز شادی,اندوه,درد,نا اميدي,تنهايی, سوگ و غرورش."

فرشته متاثر شد:"شما نابغه ايد خداوند.شما فکر همه چيز ا کرديد چون زنها واقعا حيرت انگيزند."

"زن ها قدرتی دارند که مردان را متحير ميکنند.همواره بچه ها را به دندان ميکشند.سختی ها را بهتر تحمل ميکنند.بار زندگی را به دوش ميکشند,ولی شادی,لذت و عشق به فضای خانه می پراکنند.

قلب زن است که جهان را به چرخش در می آورد.آنها ميدانند که بغل کردن و بوسيدن ميتواند هر دل شکسته ای را التيام بخشد.آنها شادی و اميد به ارمغان می آورند.آنها شفقت و فکر نو ميبخشند...

زن ها چيزهای زيادی برای گفتن و بخشيدن دارند...

برگرفته از کتاب :خلقت زن

/ 44 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
behzad

سلام بر شما ممنون که به سر زديد مطلب خوبی بود ولی در مورد پسر ها هم تگر بنويسی خوبه پسرها خوشحال ميشن ( شوخی کردم....) عالی بود من هم اپم اگر دوست داشتی يک سر به من بزن در ضمن من براد پيت رو خيلی دوست دارم بای

paria

تو رو خدا کمک ام کن تو رو خدا بعدا یا باهام چت کن یا هر موقع خواستی بیا کارت دارم تمنا

paria

به این وبلاگ برید خیلی با کلاس هست

Solh

بيانيه های سنديکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه خطاب به مردم ايران و کارگران جهان و اتحاديه ها و سازمانهای مترقی ـ به دنبال سرکوب شديد مبارزات برحق کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، و خلف وعده مسئولان حکومت رياکار جمهوری اسلامي، و دستگيری صدها نفر، این تشکل اقدام به صدور دو اطلاعيه کرد ـ از شما مردم شريف و آزاده تهران و همه ايران و سازمانهای کارگری بين المللی انتظار داريم که از ما حمايت کنيد. در تمام اين مدت ما به حمايت و همبستگی شما تکيه داشته ايم و اکنون که چنين بيرحمانه به ما هجوم آورده اند فقط با حمايت قوی تر و گسترده تر شما ميتوانيم حقوق مان را بگيريم. • از جانب هفده هزار کارگران و کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به اطلاع شما تشکلهای کارگری دنيا و همه کسانی که از سرکوب بديهی ترين حقوق انسانها متاثر ميشوند ميرسانيم که امروز هشتم بهمن ماه مصادف با ٢٨ ژانويه اعتصاب گسترده ما با هجوم بی سابقه ماموران جمهوری اسلامی روبرو شد.

دزد

بابابابابابابابابابابابابابابابابابابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پس مردا چی که بايد برن بيرون کار کنن اومدن خونه ظرفا رو بشورن صبح زود بيدار شن صبحانه درست کنن بعد هم بچه ها رو بريزن از خونه بيرون که برن مدرسه

mohammad reza va mona

salam shadi az hafam del khori ? akhe badesh harfi dige baham nazadi oomadam begam mam noon behe moon sa zadi khoshal shodim www.btbt.parsiblog.com www.etelayat-bt.blogfa.com www.btbt.co.sr ya hagh

siamak

سلام...خوبی.... وبلاگ قشنگی داری خوشحال ميکنی مارو اگه پاتونو به درد بندازيد و به من سری بزنی منتظرم بای تا های

pezhm@n ((( ::

سلام دوست عزير ... چطوري ؟ .. من دوباره آپ كردم ولي با دست پر برگشتم . حتماً يك سري بزن .. شايد تو برنده مسابقه بشي ... با تشكر از شما ... راستي بقيه دوستان رو هم خبر كن بيان ... منتظرم . باي .

احمدرضا

سلام عالی بود من حال کردم ای ول به شما من احمدرضا ۱۸ شیراز هستم